התמכרות לפורנו

טיפול בהתמכרות לסקס בהתאמה אינדיבידואלית

התמכרות לפורנו מהווה חלק בלתי נפרד מחייהם של אנשים רבים ועלולה לגרום לתחושה תמידית של בושה וניסיון להסתיר את ההתמכרות. עיסוק בלתי פוסק זה בפורנו, עשוי לתפוס חזקה על היבטי חיים רבים ולהביא לשינוי מהותי בהתנהגותו של המכור. יש לציין כי לא כל צריכה של חומרים פורנוגרפיים הינה סממן להתמכרות, שהרי מיניות בריאה הינה חלק חשוב מחייו של האדם, אך ברגע שצריכת חומרים אלו הופכת לפעילות כפייתית, הרי שהדבר עשוי להצביע על התמכרות לפורנו.

אורנית ויינשטוק – המרכז לטיפול וייעוץ, מזמין אתכם לקחת את הצעד הנכון אל עבר חיים מאושרים ואופטימיים יותר ויעניק לכם את כל התמיכה והיחס האישי הנחוץ לאורך הדרך.

התמכרות לפורנו והשפעתה על החיים

"מי היום לא צופה בפורנו?"

"אני יכול להפסיק מתי שאני רק רוצה!"

"זה לא שאני עושה סמים או משתכר כל יום!"

במידה ומצאתם את עצמכם חוזרים על רצף המשפטים הללו בשגרת יומכם, ייתכן והגיע הזמן לבחון את המצב מחדש. התמכרות לפורנו הינה חלק מהמציאות העכשווית של רבים, ובעוד שאנשים עשויים לבקש עזרה בגמילה מסמים או אלכוהול, הרי שאלו אשר מכורים לפורנו מוצאים את עצמם נמנעים מבקשת הסיוע הנחוץ להם. הבושה והמבוכה, הקשיים עם בן או בת הזוג והשעות האינסופיות של גלישה באתרים פורנוגרפיים שונים, מונעים ממכורים רבים לחפש את העזרה הנדרשת להם.

אין ספק כי המיניות הינה חלק בלתי נפרד מבני האדם, וקבלת גירוי מיני מתכנים וויזואליים שונים אינה סיבה למבוכה ובושה. אך חשוב להבין כי התמכרות לפורנו מתייחסת לחלק משגרה של שמירת סודות ותחושת מבוכה ובושה. בהתמכרות, העיסוק בפורנו הופך אט אט לאובססיבי, והפורנו נוכח בחייו של המכור בכל עת, מהרגע שפקח את עיניו ועד הרגע בו נרדם. התמכרות זו מקשה על ניהול של סדר יום תקין, גורמת למבוכה ועשויה לדכא את המיניות במערכת היחסים הקיימת אף עד לפירוקה.

טיפול בהתמכרות לפורנו – חוזרים למציאות ומשיבים את השליטה על חייכם

ההתמכרות לפורנו אינה כוללת רק צפייה בסרטונים וסרטים, אלא גם עיסוק בהתכתבויות, שיחות ואף סיפורים אירוטיים, כל דבר אשר מצית את עולם הפנטזיה ומנתק את המציאות לכמה דקות של תשוקה וחוסר דאגות. במידה וגם אתם רוצים לחדול בעיסוק אובססיבי זה ולהחזיר לידיכם את השליטה על חייכם, פנו אל אורנית ויינשטוק – המרכז לטיפול וייעוץ, עוד היום.

גמילה מפורנו

גמילה מהתמכרות לסקס – איך להשתחרר באמת?

התמכרות למין הינה עיסוק אובססיבי בנושא אשר בא לרוב לידי ביטוי בקיום יחסי מין מזדמנים בתדירות גבוהה מאוד, פנייה לעובדות מין, צפייה מוגזמות בפורנו ועיסוק בלתי פוסק בכל הנוגע לתחום. ההתמכרות עשויה להוביל אתכם להשקעה עצומה של זמן וכסף בה, זאת על חשבון עבודה, לימודים וזמן עם האנשים הקרובים לכם. לאור סיבות אלו, גמילה מהתמכרות לסקס תהיה חיונית ותוכל להתבצע בצורה המוצלחת ביותר בעת קבלת סיוע מהמרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק.

התמכרות לצד גמילה מהתמכרות לסקס

בניגוד לאנשים אחרים, המכור לסקס מאבד שליטה על הנושא ועלול לגלות כי התמכרותו פוגעת ביחסים האישיים, בחברויות ובקשרים עם המשפחה. ההתמכרות הקשה עלולה להוביל לקשיים כלכליים, הידבקות בזיהומים ולעיתים אף גם ביצוע עבירות מין מסוגים שונים.

כיום קיימת הבנה כי ההתמכרות למין אינה רק תירוץ להתנהגות מינית פרועה, אלא תלות ממשית אשר משפיעה על כל היבטיו בחייו של המכור. התמכרות זו מובילה אנשים למצב נפשי קשה, בו יודעים כי עושים דבר מה שפוגע בחייהם ובחיי האנשים הקרובים להם, אך לא מצליחים לחדול ממנה. ההנאה היא קצרת טווח ובמהרה המכור מוצא את עצמו שוב לכוד במעגל של בושה וצורך לחזור לאותה התנהגות הרסנית. גמילה מהתמכרות לסקס במסגרתו של מרכז ייעודי, תהיה זו שתספק בעבורכם את התמיכה והחמלה הנדרשת על מנת להתמודד עם ההתמכרות ולהצליח להתגבר עליה.

תהליך גמילה מהתמכרות לסקס בהתאמה אינדיבידואלית

חשוב לציין כי גמילה מהתמכרות לסקס תתבצע בעזרתה של תכנית טיפול אישית ופרטנית, זו תותאם בצורה אינדיבידואלית לצרכים ולסיפור הייחודי שלכם. אורנית ויינשטוק – המרכז לטיפול וייעוץ, פותח את שעריו ומזמין אתכם לצאת יחד למסע אל עבר חיים בהם ההתמכרות לא שולטת עליכם. זכרו כי אין אתם חייבים להמשיך ולחיות בבושה ובמבוכה, אתם יכולים לשלוט על כל היבט ופעולה בחייכם ואין אתם חייבים להיות כבולים לתלות הקשה שהשתלטה על החיים.

שתפו אם אהבתם