גמילה מריטלין

תהליך גמילה מריטלין

תהליך גמילה מריטלין

ההתמכרות לריטלין הופכת להיות נפוצה יותר ויותר. בשנים האחרונות השימוש בו הפך להיות נפוץ מאוד והגיע אף לאקדמיה לאחר שסטודנטים רבים מצאו את עצמם נעזרים בכדור הפלא כדי לשפר את ביצועים בלימודים. במינון נכון הריטלין יכול לסייע אך עם הזמן רבים מגלים כי השימוש בו הפך לתלות ממנה לא יכולים להרפות. במידה ושימוש מופרז ותכוף בריטלין הוביל לתלות בחומר עולה צורך בפניה אל תהליך גמילה מריטלין בכדי להשתחרר מההתמכרות. תהליך הגמילה עלול להיות מלווה בתופעות לא פשוטות ועל כן מומלץ יהיה להיעזר בשירותיו של המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק.

דברים שכדאי לדעת על גמילה מריטלין

הריטלין כמו כדורים דומים מאותה משפחה – כגון אדרל קונצרטה, ויונס, נמצא בשימוש בטווחי גילאים שונים, החל מילדים, נוער ועד לסטודנטים ומבוגרים. כדורים אלו נועדו להגביר את יכולות הריכוז ולעורר תחושות חיוביות בעקבות השלמת המשימה העומדת בפניכם ועליה אתם עובדים.

כדורים אלו מביאים לעלייה בדופמין בגוף, וכאשר הוא יורד לאחר פרק זמן מסוים, רבים יבצעו את ההחלטה להמשיך לצרוך אותו ואף להגביר את המינון. דבר המאפיין התנהגות התמכרותית באופן מובהק.

על אף יתרונותיו של הכדור, המכור לריטלין כבר יודע כי תופעות הלוואי של הכדור עלולות לגרום לעצבנות, נדודי שינה, התקפי חרדה, אובדן תיאבון, בחילה, כאבי ראש ואף סחרחורות. המינונים הגבוהים עלולים להביא גם לדיכאון ומחשבות אובדניות, מצב נפשי שללא ספק יהיה מסוכן להמשיך בו. על כן חשוב יהיה לפנות אל גמילה מריטלין.

תהליך הגמילה יתבצע בדומה לגמילה מתרופות מרשם עם פוטנציאל ממכר, על כן יהיה מומלץ לפנות ולשקול כניסה לתהליך של גמילה מהתלות בריטלין. תהליך זה ידרוש את נוכחותם של אנשי מקצוע אשר יסייעו הן בגמילה הגופנית והן בהתמודדות הנפשית הקשה. אתם לא חייבים להילחם לבד במערכה זו, המרכז לטיפול וייעוץ של אורנית ויינשטוק יעמוד לצדכם ויסייע בכל.

גמילה מריטלין – מוצאים את הכוחות הפנימיים להתמודדות

עבודתו של המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, מתמקדת בהבנה של עולמות התוכן המורכבים של כל מטופל, בהבנה של סיפור החיים של כל מטופל ואינדיבידואל המגיע לטיפול וכך ילמד להכיר את החוויות רגשיות לאורך חיי המטופל שהובילו אותו לשימוש שלימים הפך להתמכרות.

 

צריכים עזרה בהתמודדות עם ההתמכרות לריטלין?

לחצו כאן לתוכנית גמילה מתרופות >>

 

ייתכן ויעניין אותך עוד

שתפו אם אהבתם