גמילה מקנאביס (מריחואנה)

גמילה מקנאביס (מריחואנה)

תחילת השימוש בקנאביס עשויה להוות חלק מחייהם של אנשים רבים. תופעה זו מהווה חלק מן המציאות בה אנו חיים ועל כן חשוב יהיה להבין כי צריכתו של הקנאביס מפעם לפעם אינה בהכרח מהווה סימן אזהרה להתמכרות. המעבר משימוש בחומרים שונים, דוגמת הקנאביס אל התמכרות אינו מתרחש אצל כולם והנסיבות למעבר זה הן שונות ואינדיבידואליות בעבור כל אדם.

בשעה שהצריכה היומיומית של האדם בחומר זה הולכת וגוברת ואין הוא יכול לדמיין את יומו מבלי שייקח שאיפה נוספת, הרי שייתכן והדבר מצביע על התמכרות לקנביס. התמכרות זו עשויה לדכא את המוטיבציה שלו ולטשטש את רצון להתמודד עם הבעיות שבחייו או את הרצון להתקדם ולהתפתח. המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, מעניק לכם את האפשרות להתחיל בתהליך טיפולי מכיל וקשוב לצרכים שלכם בסביבה בטוחה בה תוכלו להתחיל בגמילה מקנאביס בליווי של צוות מדריכים מקצועי שיעמוד לרשותכם בכל שלב.

גמילה מקנאביס שתחזיר את השליטה לידיים שלכם

אין ספק כי צמח הקנאביס הינו בעל סגולות חיוביות הכוללות בין היתר גם הקלה עם מכאובים, הן פיזיים והן מנטליים. חשוב להבין כי לא כל צריכה של חומר זה הינה ממכרת ולא כל אדם אשר צורך את הקנאביס יהיה מכור לו. יחד עם זאת, צריכה יומיומית בכמויות הולכות וגדלות עשויה להצביע על התפתחותה של התמכרות.

לרוב, אנשים מכורים לא יהיו מודעים למצבם, ועל כן לא יבקשו עזרה ולא יפנו אל תהליך גמילה מקנאביס. ההחלטה לפנות אל גמילה, תתבצע לרוב רק לאחר הגעה למצב בו האנשים הדואגים לאדם המכור מעמתים אותו עם המציאות ומסייעים לו להבין כי עליו יהיה לעבור תהליך מסוים שיחזיר לו את יכולת השליטה על חייו.

במהלך תהליך הגמילה, בתקווה בו יבחר האדם, עשויים להופיע תסמינים לא פשוטים הכוללים בין היתר גם דיכאון וחרדה ואף בעיות שינה. דרך ההתמודדות היעילה עם התהליך עצמו והתסמינים המנטליים המורכבים שהוא טומן בחובו תכלול פנייה אל קליניקה מקצועית אשר תתאים את תכנית הגמילה האינדיבידואלית שמתייחסת למטופל כמכלול של גוף ונפש ומעניקה לו את המענה בעבור כל צרכיו. הודות לטיפול ייחודי זה, ניתן יהיה להשיב את השליטה על חייכם לידיים שלכם.

גמילה מקנאביס – תכנית טיפולית בהתאמה אישית

על מנת להבטיח כי תהליך הגמילה המאתגר יושלם בצורה המוצלחת ביותר בעבורכם, מומלץ יהיה לקבל ליווי אישי וצמוד לכל אורך הדרך. מרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, ייצור בעבורכם את התכנית הטיפולית אשר תענה בצורה מדויקת על כלל הצרכים שלכם ותספק את התמיכה הנחוצה בכל שלב. הגיע הזמן לעשות את הבחירה האמיצה ולשנות את הרגלי ההתמכרות שתפסו חזקה על חייכם. צרו קשר כבר היום והצוות המקצועי שלנו יעזור בכל דרך על מנת ללוות אתכם אל עבר עתיד בהיר ואופטימי יותר.

גמילה מקנאביס במרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק

גמילה ממריחואנה

גמילה ממריחואנה עשויה להיות מלווה בתסמינים לא פשוטים הכוללים חוסר שקט, התקפי זעם, בעיות שינה, הפרעות בשינה, תקופת הגמילה סמים הראשונה עלולה להיות מלווה בדיכאון. הסמים הם קלים אבל ההתמכרות היא קשה.

צריכתם של סמים “קלים” מעניקה לאנשים רבים מצד אחד חוויה שהם מגדירים כחיובית, אך מצד שני הם הופכים ליותר קבועים, נמצאים בתקיעות, חסרי מוטיבציה ומתקשים להגשים את הפוטנציאל אשר טמון בהם.

תהליך הסתגלות לחיים בלי מריחואנה יהיה תהליך אישי ורגשי מאתגר ויכלול את רכישת הכלים הנחוצים להתמודדות עם החיים תוך פיתוח היכולות האישיות של כל אינדיבידואל. תהליך הגמילה יעניק את האפשרות לבניית מערך תמיכה כך שההתמודדות עם ההסתגלות לחיים ללא גראס תהיה יותר מכילה ועוטפת.

חשוב להבין כי הגמילה הנפשית תהיה מאתגרת בשעה שאתם מנסים להתמודד עמה בכוחות עצמכם. המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, מעניק לכם את ההזדמנות להיעזר בצוות מדריכים מקצועי אשר יעמוד לצדכם בכל שלב בתהליך הגמילה ויסייע בהקניית דרכי התמודדות עם החיים כך שתוכלו להשתחרר מהתלות שנוצרה במריחואנה.

גמילה ממריחואנה וחזרה לחיים מלאי מוטיבציה

נדמה כי בשנים האחרונות הצמח הירוק לא יורד מהכותרות. רבים מוצאים כי הוא עשוי להביא להקלה על מכאובים מצד אחד, בעוד שמהצד השני אנו נתקלים בלא מעט מצבים בהם המכור למריחואנה מוצא את עצמו חסר אונים, ללא מוטיבציה, עם קשיי תפקוד ורחוק מאוד מלממש את יכולותיו האמיתיות.

מכורים למריחואנה יודעים כי הם רחוקים ממימוש חלומותיהם, אך עדיין מרגישים תקועים יותר ויותר בתוך הבועה שנוצרה מהשימוש במריחואנה בדרך התמכרותית. הרגע בו אתם לא מצליחים למצוא את היכולת להתקדם בחיים ולא מסוגלים לדמיין יום ללא עישון, זה הרגע לפנות אל גמילה ממריחואנה.

אין אתם חייבם להתמודד לבד עם משימה זו. את תהליך הגמילה האיכותי והיעיל ביותר ניתן יהיה לקבל במרכזים מקצועיים אשר יתאימו בעבורכם את תכנית הטיפול בהתאמה לצרכים והסיפור הייחודי שלכם. זו למעשה גישה טיפולית ייחודית אשר תקנה לכם מנגנוני התמודדות יעילים עם החיים מבלי שתתפתו לשוב את הסם בשנית.

תהליך גמילה ממריחואנה – משנים הרגלים הרסניים

בעת פנייה אל המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, אתם למעשה עתידים לעשות את הבחירה האמיצה והמודעת לשינוי הרגלי ההתמכרות ההרסניים שלכם. עכשיו זה הרגע הנכון לפנות לעזרה ולהאמין שקיים עתיד בהיר ואופטימי הרבה יותר בעבורכם.

גמילה ממריחואנה וחזרה לחיים מלאי מוטיבציה

שתפו אם אהבתם

סגירת תפריט
דילוג לתוכן