גמילה מקלונקס

גמילה מקלונקס

התמכרות לקלונקס

אנשים רבים חווים חרדה ומתקשים להתמודד עמה בכוחות עצמם. אין בכך בושה כלל ורבים נוטלים תרופות נוגדי חרדה אשר נועדו לסייע להם בהתמודדותם היומיומית.

במינון נכון אין עם כך בעיה אך בשעה שהצריכה של הכדורים הללו גוברת ואתם מעלים את המינון על דעת עצמכם, ייתכן וכדאי יהיה לבחון אפשרות של גמילה מקלונקס.

המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק, מזמין אתכם למצוא את הדרך להתמודד עם החיים מבלי להיכנע להתמכרות, זאת בצורה מבוקרת ובהתאמה לסיפור הייחודי שלכם ולצרכים שלכם.

גמילה מקלונקס – כשכדור הפלא עושה יותר נזק מתועלת

נוגדי החרדה כיום נפוצים יותר מאי פעם. החיים העמוסים שלנו מסבים קשיים רבים אשר עשויים לגרום להופעתן של חרדות אשר מקשות על ההתנהלות וההתמודדות היומיומית.

מתוך ניסיון להתמודד עם הקשיים הללו רבים פונים אל התחום הפסיכיאטרי אשר במקרים רבים מצליח להתאים את הטיפול הנכון והדרוש לאדם.

אך בשעה שהאדם מתחיל לעשות שימוש לא מבוקר בכדורים על דעת עצמו ובמידה והוא נמצא בתקופה מאתגרת בחייו, הרי שהפוטנציאל לפיתוח תלות בכדורים (כגון, קלונקס, זנקס, לוריבן, וואבן ועוד…) גובר.

אנשים רבים עושים שימוש בנוגדי החרדה השונים במתך מטרה להרגיע את המצוקות הנפשיות ואת חוסר הנוחות הרגשית. כך בשימוש לרעה, האנשים לוקחים עוד ועוד כדור ומעלים את המינון שלהם בעוד הגוף מתחיל לפתח עמידות גם למינונים הגבוהים.

גמילה מקלונקס, כמו גם מכדורים מאותה משפחת הבנזדיאזפינים, חייבת להתבצע בצורה הדרגתית ומבוקרת, זאת מפני שגמילה פתאומית ומידית עלולה לסכן את המצב הנפשי של המטופל. גמילה בליווי של אנשי מקצוע מוסמכים תעניק לכם את האפשרות להיכנס לתהליך שיוביל להתנקות הגוף מהחומר, כמו גם את קבלת התמיכה הנחוצה לשם טיפול ושיקום נפשי ורגשי.

תהליך גמילה מקלונקס – אתם לא לבד

זכרו בכל שלב כי אתם לא חייבים להתמודד עם הקושי בכוחות עצמכם. המרכז לטיפול וייעוץ – אורנית ויינשטוק עומד לרשותכם בכל שלב על מנת לספק ייעוץ מקצועי וליווי בתהליכי גמילה בצורה המקצועית ומתוך ידע וניסיון רב בתחום.

צריכים עזרה בהתמודדות עם ההתמכרות לקלונקס? 

לחצו כאן לטיפול בהתמכרות לתרופות>>

 

ייתכן ויעניין אותך עוד:

שתפו אם אהבתם